Cement servis, s.r.o.

Bělotínská 288
PO BOX 88
753 01 Hranice
Czech Republic

Tel.: (+420) 581 651 320
Fax.: (+420) 581 651 320
E-mail: info@cementservis.cz

Informace o firmě Cement servis, s.r.o.

Firma Cement servis, spol. s r. o., vznikla v červnu 1993. Pracovníci naší společnosti mají dlouholeté zkušenosti v oblasti konstrukční činnosti při výrobě částí technologických linek a propojovacích dílů. Provádíme montážní činnost a údržbu zařízení cementáren, vápenek, ale i dalších výrobních linek, převážně pro výrobu, zpracování a skladování stavebních, sypkých i kusových hmot a materiálů.

Společnost má v současné době sídlo v areálu a. s. Cement Hranice a zaměstnává cca 45 pracovníků. Dlouhodobě spolupracujeme s řadou osvědčených subdodavatelů (NORD, SEW - elektrické pohony, HOERBIGER - pneumatické pohony, ZPA Pečky - servopohony, FEMAX - dodávky hutních materiálů). Pro svou činnost máme k dispozici dvě výrobní haly o ploše 1.700 m2, které jsou vybaveny jeřáby o nosnosti 5t a 8t. Strojní a obslužné vybavení máme pro obrábění a tváření materiálů pro středně těžkou strojírenskou výrobu.

Našim cílem je poskytnout Vám dle Vašeho přání komplexní službu při konstrukčním řešení, výrobě, dodávkách a montáži strojně technologických zařízení a dílů pro Vaše provozní linky. Tyto služby nabízíme nejen v oblasti strojírenské výroby pro provozy cementáren a vápenek, ale i jiným provozům například, pro dopravu, třídění a úpravu surovin, materiálů a sypkých hmot.

Vrámci služeb nabízíme práce na klasických obráběcích a tvářecích strojích a vypalování polotovarů na pálícím centru pro kyslíkové a plazmové pálení.

Nahoru

úvodní strana  |  produkty  |  služby  |  reference  |  o firmě  |  mapa stránek  |  kontakty

copyright © 2006 Cementservis, s. r. o.
created by kjus; in-Web.cz | XHTML 1.0 | CSS 2

Montáže Přerov a.s.

Montáže Přerov a.s. - provozovna Hranice - kontinuálně pokračují v realizaci služeb, které zajišťovala společnost CEMENT SERVIS s.r.o., a to v oblasti konstrukce a výroby částí technologických linek a propojovacích dílů. Provádí montážní činnost a údržbu zařízení cementáren, vápenek, ale i dalších výrobních linek, převážně pro výrobu, zpracování a skladování stavebních, sypkých i kusových hmot a materiálů.

Společnost CEMENT SERVIS s.r.o., se sídlem Hranice I - Město, Bělotínská č.p. 288, PSČ 753 01, IČ 496 09 971 zanikla ke dni 31.12.2015 v důsledku vnitrostátní fúze sloučením s nástupnickou společností Montáže Přerov a.s., se sídlem Přerov, Přerov I - Město, 9. května 3303/119, PSČ 750 02, IČ 451 93 657, která byla vlastníkem jejího podílu ve výši 100%.

Prosím, pokračujte na www.montaze.cz.