Konstrukční kancelář
Ing. Libor Pavelka

Tel.:  (+420) 581 651 239
Fax.: (+420) 581 651 239
E-mail: pavelka@cementservis.cz

Kaskádové skluzy

Kaskádový skluz je stabilní zařízení sloužící k ukládání materiálu na skládku. Je to uzavřený šachtový skluz s přesypy snižující prašnost dopravovaného materiálu. Skluz je složen z materiálové komory s řadou přesypů s přepadovými okny, které jsou uzavřené gravitačními klapkami. Po bocích skluzu jsou odsávací komory. Na skluz je nutno napojit samostatné odprašovací zařízení. Materiál při vytváření figury postupně zasypává skluz. Okna na čelní straně skluzu se postupně otevírají nebo zavírají podle výšky figury.
Kaskádový skluz je určen pro ukládání suchých, nelepivých zrnitých materiálů o zrnitosti v rozmezí 4-80 mm s nízkým obsahem prachového podílu. Dle dopravovaného materiálu může být v provedení z materiálů obvyklých jakostí, nebo z otěruvzdorných ocelí. Velikost a délka skluzu se navrhuje dle zadaných parametrů.
Příklady dopravovaných materiálů: cementárenský slínek, struska, drcený vápenec a kamenivo.

Zeptejte se nás

Tučně označená pole jsou povinná.

Nahoru

úvodní strana  |  produkty  |  služby  |  reference  |  o firmě  |  mapa stránek  |  kontakty

copyright © 2006 Cementservis, s. r. o.
created by kjus; in-Web.cz | XHTML 1.0 | CSS 2

Montáže Přerov a.s.

Montáže Přerov a.s. - provozovna Hranice - kontinuálně pokračují v realizaci služeb, které zajišťovala společnost CEMENT SERVIS s.r.o., a to v oblasti konstrukce a výroby částí technologických linek a propojovacích dílů. Provádí montážní činnost a údržbu zařízení cementáren, vápenek, ale i dalších výrobních linek, převážně pro výrobu, zpracování a skladování stavebních, sypkých i kusových hmot a materiálů.

Společnost CEMENT SERVIS s.r.o., se sídlem Hranice I - Město, Bělotínská č.p. 288, PSČ 753 01, IČ 496 09 971 zanikla ke dni 31.12.2015 v důsledku vnitrostátní fúze sloučením s nástupnickou společností Montáže Přerov a.s., se sídlem Přerov, Přerov I - Město, 9. května 3303/119, PSČ 750 02, IČ 451 93 657, která byla vlastníkem jejího podílu ve výši 100%.

Prosím, pokračujte na www.montaze.cz.